Coalfield Classic Inv. - Performance List


Show All Results
Licensed to WVSSAC - 8                  HY-TEK's Meet Manager 5/5/2016 10:37 AM
                         Coalfield Classic - 5/5/2016                          
                            Invitational Track Meet                            
                          Woodrow Wilson High School                           
                               Performance List                                
 
Event 7  Girls 100 Meter Dash Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Bockarie, Janice                 Beckley-StrattoB      17.00 
  2  Dyer, Jenna                      Beckley-StrattoB      15.45 
  3  Norman, Emma                     Beckley-Stratton      13.48 
  4  Sizemore, Bethany                Beckley-StrattoB      15.50 
  5  Sorrells, Ennessey               Beckley-Stratton      13.59 
  6  Wright, Kayla                    Beckley-Stratton      13.50 
Collins
  1  clendenin, jordan                Collins                  NT 
  2  cline, jackie                    Collins               16.00 
  3  farrow, shannon                  Collins               14.30 
  4  maggerd, isabelle                Collins               15.00 
  5  romero, jasmine                  Collins               15.20 
  6  treadway, maddison               Collins               15.10 
PikeView A
  1  Ellisa, Maddy                    PikeView A            14.00 
  2  Knight, Jessy                    PikeView A            14.00 
  3  Mendoza, Jaelyn                  PikeView A            14.90 
Pikeview B
  1  Chandler, Destynee               Pikeview B            16.30 
  2  Tarrant, Angel                   Pikeview B            16.10 
  3  Webb, Katherine                  Pikeview B            14.50 
Princeton Middle School
  1  Bailey, Kaitlyn                  Princeton Middle         NT 
  2  Bailey, Morgan                   Princeton Middle         NT 
  3  Gore, Angelique                  Princeton Middle      14.18 
  4  Scott, Taylor                    Princeton Middle      13.89 
Shady A
  1  Armentrout, Ayrella              Shady A               15.50 
  2  Coughenour, Kaela                Shady A               16.00 
  3  Lawson, Hannah                   Shady A               14.80 
Shady B
  1  Black, McKenzie                  Shady B                  NT 
  2  McClaugherty, Miranda            Shady B                  NT 
  3  Pilkington, Riley                Shady B                  NT 
St. Francis de Sales
  1  Beatty, Noelle                   St. Francis de S      18.00 
  2  Fink, Adrienne                   St. Francis de S      15.76 
  3  Saddler, Bella                   St. Francis de S      16.14 
  4  Salon, Elysia                    St. Francis de S      15.28 
  5  Salon, Maria                     St. Francis de S      15.32 
Trap HIll 
  1  Bostic, Chloe                    Trap Hill             14.93 
  2  Shrewsbury, Summer               Trap Hill             15.02 
  3  Toler, Autumn                    Trap Hill             14.34 
 
Event 3  Girls 400 Meter Dash Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Belden, Emelia                   Beckley-Stratton    1:26.10 
  2  Breeden, Gillian                 Beckley-Stratton    1:28.04 
  3  Dunbar, Makayla                  Beckley-StrattoB    1:35.00 
  4  Ferguson, Presley                Beckley-Stratton    1:14.06 
Collins
  1  cline, jackie                    Collins             1:15.00 
PikeView A
  1  Mendoza, Jaelyn                  PikeView A          1:12.00 
  2  O'Sullivan, Ireland              PikeView A          1:06.00 
  3  Tiller, Cheyenne                 PikeView A          1:21.00 
Pikeview B
  1  Frost, Kristen                   Pikeview B          2:08.00 
  2  Hart, Bella                      Pikeview B          1:18.00 
  3  Stovall, Abby                    Pikeview B          1:57.00 
Princeton Middle School
  1  Ellison, Samatha                 Princeton Middle       1.16 
  2  Seye, Sarah                      Princeton Middle         NT 
  3  Skeens, Morgan                   Princeton Middle       1.14 
Shady A
  1  Adkins, Riley                    Shady A             1:12.00 
  2  Meadows, Makayla                 Shady A             1:11.00 
  3  Stevens, Emily                   Shady A             1:09.74 
Shady B
  1  Ashlyn, Jones                    Shady B                  NT 
  2  Lilly, Alyssa                    Shady B                  NT 
  3  Massie, Alexa                    Shady B                  NT 
St. Francis de Sales
  1  Lindley, Colette                 St. Francis de S    1:27.63 
  2  Mackowiak, Alina                 St. Francis de S    1:26.71 
Trap HIll 
  1  Hall, Tarrah                     Trap Hill           1:29.00 
  2  Parks, Autumn                    Trap Hill           1:21.07 
  3  Strong, Emma                     Trap Hill           1:33.12 
 
Event 21  Girls 200 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Bockarie, Janice                 Beckley-StrattoB      35.50 
  2  Daniel, Mallory                  Beckley-Stratton      31.22 
  3  Dyer, Jenna                      Beckley-StrattoB      32.00 
  4  Sizemore, Bethany                Beckley-StrattoB      34.51 
  5  Skaggs, Kaylea                   Beckley-Stratton      32.77 
  6  Sorrells, Ennessey               Beckley-Stratton      32.50 
PikeView A
  1  Griffith, Maddy                  PikeView A            34.00 
  2  Hager, Jillian                   PikeView A            33.00 
  3  Meadows, Sierra                  PikeView A            32.00 
Pikeview B
  1  Chandler, Destynee               Pikeview B            36.00 
  2  Courts, Kristen                  Pikeview B            37.00 
  3  Frost, Kristen                   Pikeview B            34.00 
Princeton Middle School
  1  Gore, Angelique                  Princeton Middle      29.55 
  2  Graham, Brycelyn                 Princeton Middle      30.99 
  3  Scott, Taylor                    Princeton Middle      29.06 
Shady A
  1  Brown, Madison                   Shady A               31.50 
  2  Coughenour, Kaela                Shady A               32.00 
  3  Stevens, Emily                   Shady A               30.26 
Shady B
  1  Barnes, Paris                    Shady B                  NT 
  2  Massie, Alexa                    Shady B                  NT 
  3  Pilkington, Riley                Shady B                  NT 
St. Francis de Sales
  1  Beatty, Noelle                   St. Francis de S      43.18 
  2  Fink, Adrienne                   St. Francis de S      34.72 
  3  Honaker, Eden                    St. Francis de S      36.58 
  4  Lindley, Colette                 St. Francis de S      36.93 
Trap HIll 
  1  Davis, Faith                     Trap Hill             40.41 
  2  Smith, Brianne                   Trap Hill             41.41 
  3  Treadway, Madison                Trap Hill             36.72 
 
Event 19  Girls 800 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  Adkins, Taylor                   Baileysville           3.15 
  2  Cochran, Britney                 Baileysville           2.44 
Beckley-Stratton
  1  Martin, Emily                    Beckley-Stratton    2:50.00 
  2  Miller, Isabella                 Beckley-Stratton    2:55.00 
  3  Sarrett, Madeline                Beckley-Stratton      24.87 
Collins
  1  hughes, savvana                  Collins             2:55.00 
PikeView A
  1  O'Sullivan, Erin                 PikeView A          2:49.00 
  2  O'Sullivan, Ireland              PikeView A          2:45.00 
  3  Richardson, Autumn               PikeView A             3.02 
Pikeview B
  1  Hart, Bella                      Pikeview B          3:45.00 
  2  McPeak, Megan                    Pikeview B             3.45 
  3  Webb, Katherine                  Pikeview B             3.31 
Princeton Middle School
  1  Blankenship, Andrea              Princeton Middle         NT 
  2  Graham, Andrea                   Princeton Middle         NT 
  3  Hodges, Olivia                   Princeton Middle         NT 
Shady A
  1  Clark, Alexis                    Shady A             3:00.00 
  2  Meadows, Makayla                 Shady A             2:47.00 
  3  Turman, Mattea                   Shady A                3.05 
St. Francis de Sales
  1  Lindley, Colette                 St. Francis de S    3:26.71 
  2  Mackowiak, Alina                 St. Francis de S    3:16.71 
Trap HIll 
  1  Athey, Brooke                    Trap Hill           2:59.09 
  2  Parks, Autumn                    Trap Hill           3:11.76 
  3  Strong, Emma                     Trap Hill           3:46.16 
 
Event 13  Girls 1600 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  Adkins, Taylor                   Baileysville           7.25 
  2  Cochran, Britney                 Baileysville           6.07 
Beckley-Stratton
  1  Sarrett, Madeline                Beckley-Stratton    6:20.10 
  2  Tombs, Angel                     Beckley-Stratton    6:40.04 
  3  Withrow, Elly                    Beckley-Stratton    7:00.00 
Collins
  1  hughes, savvana                  Collins             6:50.00 
PikeView A
  1  Hager, Jillian                   PikeView A             7.28 
  2  O'Sullivan, Erin                 PikeView A          5:48.00 
  3  O'Sullivan, Ireland              PikeView A          6:35.00 
Pikeview B
  1  Tolbert, Annaliese               Pikeview B             7.45 
  2  Webb, Katherine                  Pikeview B             6.59 
Princeton Middle School
  1  Blankenship, Andrea              Princeton Middle       6.47 
  2  Christian, Lexi                  Princeton Middle       7.02 
  3  Graham, Andrea                   Princeton Middle       7.22 
Shady A
  1  Clark, Alexis                    Shady A             7:29.00 
  2  Persinger, Lauren                Shady A             6:45.00 
Trap HIll 
  1  Athey, Brooke                    Trap Hill           7:04.51 
  2  Parks, Autumn                    Trap Hill           6:56.51 
  3  Strong, Emma                     Trap Hill           8:07.33 
 
Event 1  Girls 3200 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Mitchell, Delaney                Beckley-Stratton      21.00 
PikeView A
  1  O'Sullivan, Erin                 PikeView A         13:06.00 
Shady A
  1  Lopez, Samantha                  Shady A            16:20.00 
  2  Persinger, Lauren                Shady A            15:12.00 
 
Event 9  Girls 75 Meter Hurdles Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Elswick, Andrea                  Beckley-Stratton      16.04 
  2  Hughes, Kaylee                   Beckley-Stratton      14.71 
  3  Underwood, Emma                  Beckley-Stratton      14.85 
PikeView A
  1  Denny, MacKenzie                 PikeView A               NT 
  2  Griffith, Maddy                  PikeView A               NT 
  3  Keffer, Haley                    PikeView A               NT 
Pikeview B
  1  Farley Redden, Kaydee            Pikeview B               NT 
  2  Frost, Kristen                   Pikeview B               NT 
Princeton Middle School
  1  Campbell, Sarah                  Princeton Middle         NT 
  2  Martin, Mya                      Princeton Middle         NT 
  3  Shumate, Mckenzie                Princeton Middle         NT 
Shady A
  1  Armentrout, Ayrella              Shady A               15.20 
  2  Brown, Madison                   Shady A               15.30 
  3  Laugh, Caelyn                    Shady A               13.68 
Shady B
  1  McClaugherty, Miranda            Shady B                  NT 
Trap HIll 
  1  Fleming, Allysa                  Trap Hill             15.60 
  2  Lilly, Haylee                    Trap Hill             16.24 
  3  Phillips, Kaidin                 Trap Hill             16.25 
 
Event 15  Girls 200 Meter Hurdles Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Elswick, Andrea                  Beckley-Stratton      40.00 
  2  Hooper, Cayla                    Beckley-Stratton      45.97 
  3  Wright, Kayla                    Beckley-Stratton      36.95 
PikeView A
  1  Ellisa, Maddy                    PikeView A               NT 
  2  Knight, Jessy                    PikeView A               NT 
  3  Mendoza, Jaelyn                  PikeView A               NT 
Pikeview B
  1  Frost, Kristen                   Pikeview B               NT 
Princeton Middle School
  1  Seye, Sarah                      Princeton Middle         NT 
Shady A
  1  Burgess, Madison                 Shady A               37.71 
  2  Craddock, Chloe                  Shady A               37.44 
  3  Laugh, Caelyn                    Shady A               35.09 
Trap HIll 
  1  Fleming, Allysa                  Trap Hill             39.93 
  2  Lilly, Haylee                    Trap Hill             45.03 
  3  Phillips, Kaidin                 Trap Hill             42.50 
 
Event 17  Girls 4x100 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Beckley-Stratton  'A'                                  55.70 
     1) Lilley, Jordan                  2) Norman, Emma                   
     3) Daniel, Mallory                 4) Sorrells, Ennessey             
Collins
  1  Collins  'A'                                              NT 
     1) maggerd, isabelle               2) romero, jasmine                
     3) wallace, amaya                  4) clendenin, jordan              
     5) wingrove, sarah                 6)                                
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                           NT 
     1) Meadows, Sierra                 2) Kelly, Olivia                  
     3) Church, Carley                  4) Landford, Danielle             
Pikeview B
  1  Pikeview B  'A'                                           NT 
     1) Tarrant, Angel                  2) Chandler, Destynee             
     3) Hatfield, Laykn                 4) Barlow, Rikkilyn               
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                           59.63 
     1) Scott, Taylor                   2) Osbourne, Abbey                
     3) Campbell, Sarah                 4) Gore, Angelique                
  2  Princeton Middle School  'B'                              NT 
     1) Graham, Brycelyn                2) Hudgins, Rose                  
     3) Booker, Sierra                  4) Davis, Brandi                  
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         1:01.19 
     1)                                 2) Blankenship, Alyson            
     3) Craddock, Chloe                 4) Lawson, Hannah                 
Shady B
  1  Shady B  'A'                                              NT 
     1) Ashlyn, Jones                   2) McClaugherty, Miranda          
     3) Barnes, Paris                   4) Pilkington, Riley              
St. Francis de Sales
  1  St. Francis de Sales  'A'                            1:04.47 
     1) Salon, Maria                    2) Saddler, Bella                 
     3) Fink, Adrienne                  4) Salon, Elysia                  
  2  St. Francis de Sales  'B'                            1:12.90 
     1) Lindley, Colette                2) Matics, Aura                   
     3) Beatty, Noelle                  4) Honaker, Eden                  
Trap HIll 
  1  Trap Hill  'A'                                       1:03.41 
     1) Toler, Autumn                   2) Bostic, Chloe                  
     3) Shrewsbury, Summer              4) Athey, Brooke                  
 
Event 11  Girls 4x200 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Beckley-Stratton  'A'                                2:03.20 
     1) Skaggs, Kaylea                  2) Underwood, Emma                
     3) Daniel, Mallory                 4) Norman, Emma                   
Collins
  1  Collins  'A'                                              NT 
     1) maggerd, isabelle               2) romero, jasmine                
     3) farrow, shannon                 4) lewis, mekhcea                 
     5) treadway, maddison              6) wingrove, sarah                
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                           NT 
     1) Griffith, Maddy                 2) Kelly, Olivia                  
     3) Denny, MacKenzie                4) Church, Carley                 
Pikeview B
  1  Pikeview B  'A'                                           NT 
     1) Richardson, Kaitlyn             2) McPeak, Megan                  
     3) Hatfield, Laykn                 4) Stovall, Abby                  
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                            2.07 
     1) Scott, Taylor                   2) Hudgins, Rose                  
     3) Graham, Brycelyn                4) Gore, Angelique                
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         2:06.71 
     1) Blankenship, Alyson             2) Lawson, Hannah                 
     3) Brown, Madison                  4) Adkins, Riley                  
Shady B
  1  Shady B  'A'                                              NT 
     1) Lilly, Alyssa                   2) Ashlyn, Jones                  
     3) Barnes, Paris                   4) Myers, Emily                   
St. Francis de Sales
  1  St. Francis de Sales  'A'                            2:15.58 
     1) Salon, Maria                    2) Saddler, Bella                 
     3) Mackowiak, Alina                4) Salon, Elysia                  
Trap HIll 
  1  Trap Hill  'A'                                       2:28.78 
     1) Shrewsbury, Summer              2) Bostic, Chloe                  
     3) Toler, Autumn                   4) Athey, Brooke                  
 
Event 25  Girls 4x400 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Beckley-Stratton  'A'                                5:25.00 
     1) Breeden, Gillian                2) Belden, Emelia                 
     3) Martin, Emily                   4) Ferguson, Presley              
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                           NT 
     1) Hager, Jillian                  2) Richardson, Autumn             
     3) Tiller, Cheyenne                4) Browning, Lexie                
Pikeview B
  1  Pikeview B  'A'                                           NT 
     1) Courts, Kristen                 2) Richardson, Kaitlyn            
     3) Benchaabane, Sydney             4) Barlow, Rikkilyn               
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                            5.01 
     1) Smith, Tamya                    2) Osbourne, Abbey                
     3) Ellison, Samatha                4) Skeens, Morgan                 
  2  Princeton Middle School  'B'                              NT 
     1) Bailey, Reagan                  2) Booker, Sierra                 
     3) Vest, Chloe                     4) Hudgins, Rose                  
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         4:55.17 
     1)                                 2) Blankenship, Alyson            
     3) Craddock, Chloe                 4) Stevens, Emily                 
 
Event 5  Girls 4x800 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Beckley-Stratton  'A'                               13:09.90 
     1) Martin, Emily                   2) Gilson, Eliana                 
     3) Withrow, Elly                   4) Tombs, Angel                   
Collins
  1  Collins  'A'                                              NT 
     1) hughes, savvana                 2) cline, jackie                  
     3) lewis, mekhcea                  4)                                
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                           NT 
     1) Keffer, Haley                   2) Tiller, Cheyenne               
     3) Landford, Danielle              4) Richardson, Autumn             
Pikeview B
  1  Pikeview B  'A'                                           NT 
     1) Tolbert, Annaliese              2) Hart, Bella                    
     3) Hatfield, Laykn                 4) Benchaabane, Sydney            
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                           12.34 
     1) Smith, Tamya                    2) Blankenship, Andrea            
     3) Graham, Brycelyn                4) Christian, Lexi                
Shady A
  1  Shady A  'A'                                        13:48.00 
     1) Meadows, Makayla                2) Persinger, Lauren              
     3) Turman, Mattea                  4) Clark, Alexis                  
 
Event 23  Girls 4x60 Meter Shuttle Hurdle Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Beckley-Stratton  'A'                                  42.50 
     1) Underwood, Emma                 2) Elswick, Andrea                
     3) Hughes, Kaylee                  4) Wright, Kayla                  
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                           NT 
     1) Keffer, Haley                   2) Ellisa, Maddy                  
     3) Denny, MacKenzie                4) Knight, Jessy                  
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                              NT 
     1) Shumate, Mckenzie               2) Martin, Mya                    
     3) Seye, Sarah                     4) Campbell, Sarah                
Shady A
  1  Shady A  'A'                                           41.31 
     1)                                 2) Herron, Brooklyn               
     3) Armentrout, Ayrella             4) Laugh, Caelyn                  
 
Event 27  Girls High Jump Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Elswick, Andrea                  Beckley-Stratton    4-00.00 
  2  Lilley, Jordan                   Beckley-Stratton    4-04.00 
  3  Wright, Kayla                    Beckley-Stratton    4-06.00 
Shady A
  1  Burgess, Madison                 Shady A                  NH 
  2  Stevens, Emily                   Shady A                  NH 
  3  Turman, Mattea                   Shady A                  NH 
 
Event 31  Girls Long Jump Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Beckley-Stratton
  1  Bockarie, Janice                 Beckley-StrattoB    5-00.00 
  2  Dyer, Jenna                      Beckley-StrattoB    5-00.00 
  3  Lilley, Jordan                   Beckley-Stratton   14-02.00 
  4  Sizemore, Bethany                Beckley-StrattoB    5-00.00 
  5  Sorrells, Ennessey               Beckley-Stratton   12-07.00 
Collins
  1  wallace, amaya                   Collins            36-01.25 
  2  wingrove, sarah                  Collins            36-01.25 
PikeView A
  1  O'Sullivan, Erin                 PikeView A               ND 
  2  O'Sullivan, Ireland              PikeView A               ND 
Pikeview B
  1  Webb, Katherine                  Pikeview B               ND 
Princeton Middle School
  1  Osbourne, Abbey                  Princeton Middle         ND 
  2  Vest, Chloe                      Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Adkins, Riley                    Shady A                  ND 
  2  Armentrout, Ayrella              Shady A                  ND 
  3  Laugh, Caelyn                    Shady A                  ND 
St. Francis de Sales
  1  Honaker, Eden                    St. Francis de S         ND 
  2  Matics, Aura                     St. Francis de S         ND 
Trap HIll 
  1  Athey, Brooke                    Trap Hill          12-06.00 
  2  Bostic, Chloe                    Trap Hill          11-02.00 
 
Event 33  Girls Shot Put Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Baileysville
  1  Redden, Madyson                  Baileysville             ND 
Beckley-Stratton
  1  Campbell, Katlyn                 Beckley-Stratton   20-00.00 
  2  Cox, Laila                       Beckley-Stratton   21-04.00 
  3  Dozier, Tiana                    Beckley-StrattoB   18-00.00 
  4  Dunbar, Makayla                  Beckley-StrattoB   16-00.00 
  5  Manns, Aaliyah                   Beckley-Stratton   27-08.00 
  6  Moore, Kimberly                  Beckley-StrattoB   17-07.00 
Collins
  1  clendenin, jordan                Collins            72-02.25 
  2  dempsey, lauren                  Collins            72-02.25 
PikeView A
  1  Browning, Lexie                  PikeView A               ND 
  2  Keffer, Haley                    PikeView A               ND 
  3  Landford, Danielle               PikeView A               ND 
Princeton Middle School
  1  Davis, Brandi                    Princeton Middle         ND 
  2  Sylvester, Alexis                Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Herron, Autumn                   Shady A                  ND 
  2  Herron, Brooklyn                 Shady A                  ND 
  3  Lipford, Brooke                  Shady A                  ND 
Shady B
  1  Black, McKenzie                  Shady B                  ND 
  2  Myers, Emily                     Shady B                  ND 
St. Francis de Sales
  1  Matics, Aura                     St. Francis de S         ND 
 
Event 35  Girls Discus Throw Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Baileysville
  1  Redden, Madyson                  Baileysville             ND 
Beckley-Stratton
  1  Dozier, Tiana                    Beckley-StrattoB      40-02 
  2  Dunbar, Makayla                  Beckley-StrattoB      30-00 
  3  Head, Alexandra                  Beckley-Stratton      39-00 
  4  Manns, Aaliyah                   Beckley-Stratton      40-10 
  5  Moore, Kimberly                  Beckley-StrattoB      25-00 
  6  Richmond, Alexus                 Beckley-Stratton      44-05 
Collins
  1  clendenin, jordan                Collins                  ND 
  2  dempsey, lauren                  Collins                  ND 
PikeView A
  1  Browning, Lexie                  PikeView A               ND 
Princeton Middle School
  1  Davis, Brandi                    Princeton Middle         ND 
  2  Ellison, Samatha                 Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Herron, Autumn                   Shady A                  ND 
  2  Herron, Brooklyn                 Shady A                  ND 
  3  Lipford, Brooke                  Shady A                  ND 
Shady B
  1  Black, McKenzie                  Shady B                  ND 
  2  Lilly, Alyssa                    Shady B                  ND 
  3  Myers, Emily                     Shady B                  ND 
 
Event 8  Boys 100 Meter Dash Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  Lester, Eric                     Baileysville          15.01 
  2  Lusk, Zion                       Baileysville          14.66 
Beckley Stratton
  1  lee, martay                      Beckley Stratton      11.90 
  2  mcdowell, mykel                  Beckley Stratton      12.70 
  3  shehan, aiden                    Beckley Stratton      12.40 
Beckley Stratton B
  1  jett, devin                      Beckley StrattoB         NT 
  2  martin, gary                     Beckley StrattoB         NT 
  3  robertson, treyshawn             Beckley StrattoB         NT 
Collins
  1  clacker, tony                    Collins               14.20 
  2  kiszka, seth                     Collins               14.00 
Park 
  1  Chapman, Dane                    Park                  13.00 
  2  Chapman, Haven                   Park                  12.80 
  3  Lee, Lamont                      Park                  14.50 
  4  Martin, Stanley                  Park B                15.20 
  5  Tabor, Trey                      Park B                15.30 
  6  Williams, Michael                Park B                16.20 
PikeView A
  1  Combs, Jordan                    PikeView A            17.80 
  2  Woodring, Marcus                 PikeView A            17.10 
  3  Young, Noah                      PikeView A            13.39 
Princeton Middle School
  1  Davis, JJ                        Princeton Middle      12.18 
  2  Hylton, Donavin                  Princeton Middle      12.68 
  3  Trey, Taylor                     Princeton Middle      13.00 
Shady A
  1  Valentine, Isaiah                Shady A               12.01 
  2  Villanaieve, Michael             Shady A               14.40 
Shady B
  1  Ball, Kameron                    Shady B               19.00 
  2  Mann, Jacob                      Shady B               27.50 
  3  Walton, Iasiah                   Shady B               18.40 
St. Francis de Sales
  1  Dargo, Justin                    St. Francis de S      13.01 
  2  Little, Drew                     St. Francis de S      16.82 
  3  Saffouri, Christian              St. Francis de S      16.76 
  4  Winant, Samuel                   St. Francis de S      17.03 
Trap HIll B
  1  Beck, Pastin                     Trap Hill B           14.00 
  2  Davidson, Dallas                 Trap Hill B           13.08 
  3  Doddrill, Logan                  Trap Hill B           13.07 
  4  Lambert, Hunter                  Trap Hill B           12.04 
  5  Lester, Daniel                   Trap Hill B           14.02 
  6  Stoots, Davy                     Trap Hill B           12.00 
 
Event 4  Boys 400 Meter Dash Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  imbing, luke                     Beckley Stratton    1:10.00 
  2  lee, martay                      Beckley Stratton      57.90 
Beckley Stratton B
  1  craft, craft                     Beckley StrattoB         NT 
  2  qui, danny                       Beckley StrattoB         NT 
Park 
  1  Austin, Caleb                    Park                1:05.00 
  2  Chapman, Haven                   Park                  58.00 
  3  Dodd, Justin                     Park B                   NT 
  4  Weaver, Zach                     Park                  57.80 
PikeView A
  1  Alvis, Nate                      PikeView A          1:09.00 
  2  Maddy, Jonathan                  PikeView A          1:45.00 
  3  Mullins, Josh                    PikeView A          1:04.00 
Princeton Middle School
  1  Davis, JJ                        Princeton Middle      56.89 
  2  Hylton, Donavin                  Princeton Middle      59.93 
  3  Johnson, Ethan                   Princeton Middle         NT 
Shady A
  1  Massey, Austin                   Shady A               57.00 
  2  Meadows, Colton                  Shady A             1:02.00 
  3  Webb, Alex                       Shady A             1:15.00 
Shady B
  1  Johnson, Hayden                  Shady B             1:25.00 
  2  Reed, Sam                        Shady B             1:06.20 
St. Francis de Sales
  1  Saffouri, Christian              St. Francis de S    1:22.08 
  2  Winant, Samuel                   St. Francis de S    1:21.03 
Trap HIll B
  1  Davidson, Dallas                 Trap Hill B         1:03.00 
  2  Lucas, Paul                      Trap Hill B         1:10.00 
  3  Stoots, Billy                    Trap Hill B         1:02.00 
  4  Vance, Devin                     Trap Hill B         2:00.00 
  5  Vest, Tanner                     Trap Hill B         2:00.00 
  6  Workman, Dustin                  Trap Hill B         2:10.00 
 
Event 22  Boys 200 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  Lester, Eric                     Baileysville          31.05 
  2  Lusk, Zion                       Baileysville          29.16 
Beckley Stratton
  1  imbing, luke                     Beckley Stratton      29.80 
  2  lee, martay                      Beckley Stratton      25.80 
Beckley Stratton B
  1  chappell, john                   Beckley StrattoB         NT 
  2  crayton, james                   Beckley StrattoB         NT 
  3  moore, kaden                     Beckley StrattoB         NT 
  4  robertson, treyshawn             Beckley StrattoB         NT 
Park 
  1  Chapman, Dane                    Park                  27.10 
  2  Chapman, Haven                   Park                  26.50 
  3  Cormack, Connor                  Park B                33.70 
  4  Edwards, Elijah                  Park                  26.90 
  5  Tabor, Trey                      Park B                34.90 
  6  Williams, Michael                Park B                   NT 
PikeView A
  1  Maddy, Jonathan                  PikeView A            37.80 
  2  Morgan, Samuel                   PikeView A            36.30 
  3  Woodring, Marcus                 PikeView A            35.42 
Princeton Middle School
  1  Davis, JJ                        Princeton Middle      25.49 
  2  Gore, Anthony                    Princeton Middle      27.16 
  3  Hylton, Donavin                  Princeton Middle      26.21 
Shady A
  1  Massey, Austin                   Shady A               25.20 
  2  Valentine, Isaiah                Shady A               24.50 
Shady B
  1  Mann, Jacob                      Shady B             1:05.30 
  2  Walton, Iasiah                   Shady B               34.50 
St. Francis de Sales
  1  Dargo, Justin                    St. Francis de S      26.30 
  2  Fink, David                      St. Francis de S      29.14 
  3  Peck, Sam                        St. Francis de S      35.00 
  4  Rotellini, Dominic               St. Francis de S      31.75 
  5  Winant, Samuel                   St. Francis de S      35.28 
Trap HIll B
  1  Gordon, Nathan                   Trap Hill B           42.00 
  2  Lester, Daniel                   Trap Hill B           48.00 
  3  Panossian, Dominic               Trap Hill B           51.00 
  4  Stoots, Billy                    Trap Hill B           39.00 
  5  Wells, Owen                      Trap Hill B           34.00 
 
Event 20  Boys 800 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  White, Hunter                    Baileysville           3.01 
Beckley Stratton
  1  stevens, jonah                   Beckley Stratton    2:08.00 
Beckley Stratton B
  1  canterbury, jordan               Beckley StrattoB         NT 
Park 
  1  Austin, Caleb                    Park                2:30.00 
  2  Dodd, Justin                     Park B                   NT 
  3  Hill, Noah                       Park                2:30.00 
  4  Weaver, Zach                     Park                2:18.00 
PikeView A
  1  Ball, Jackson                    PikeView A             2.47 
  2  Cappiello, Domenick              PikeView A             2.27 
  3  Ward, Adam                       PikeView A             2.40 
Princeton Middle School
  1  Bowman, Dalton                   Princeton Middle         NT 
  2  Johnson, Austin                  Princeton Middle       2.36 
  3  Kirk, William                    Princeton Middle         NT 
Shady A
  1  Tate, Tristan                    Shady A                  NT 
  2  Testerman, Colton                Shady A                  NT 
Shady B
  1  Reed, Sam                        Shady B             3:05.00 
 
Event 14  Boys 1600 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Baileysville
  1  White, Hunter                    Baileysville           6.39 
Beckley Stratton
  1  gilson, simeon                   Beckley Stratton    6:11.00 
  2  howland, lance                   Beckley Stratton    5:35.00 
  3  stevens, jonah                   Beckley Stratton    5:09.00 
Beckley Stratton B
  1  mcclanahan, caleb                Beckley StrattoB         NT 
Collins
  1  clacker, tony                    Collins             6:14.00 
Park 
  1  Bare, Colton                     Park                   6.30 
  2  Owens, James                     Park                6:23.00 
  3  Ricottilli, Skylar               Park                5:30.00 
PikeView A
  1  Ball, Jackson                    PikeView A             6.08 
  2  Damewood, Gage                   PikeView A             5.39 
  3  Patton, Alex                     PikeView A             7.21 
Princeton Middle School
  1  Cary, Matthew                    Princeton Middle       6.09 
  2  Muncy, Issac                     Princeton Middle       6.32 
Shady A
  1  Tate, Tristan                    Shady A                  NT 
  2  Taylor, Kayden                   Shady A                  NT 
 
Event 2  Boys 3200 Meter Run Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  pomeroy, ian                     Beckley Stratton      13.41 
  2  ray, kolton                      Beckley Stratton      13.40 
  3  stevens, jonah                   Beckley Stratton      12.01 
Park 
  1  Hill, Noah                       Park               12:00.00 
  2  Ricottilli, Skylar               Park               12:00.00 
PikeView A
  1  Ball, Jackson                    PikeView A            13.02 
  2  Damewood, Gage                   PikeView A               NT 
Shady A
  1  Meadows, Colton                  Shady A                  NT 
  2  Taylor, Kayden                   Shady A                  NT 
 
Event 10  Boys 75 Meter Hurdles Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  creasy, hezekyiah                Beckley Stratton      14.90 
  2  harville, jacobe                 Beckley Stratton      13.20 
  3  sheheem, nelson                  Beckley Stratton      14.10 
Beckley Stratton B
  1  nelson, deontay                  Beckley StrattoB         NT 
  2  robertson, treyshawn             Beckley StrattoB         NT 
Park 
  1  Burnette, Antwon                 Park                  13.90 
  2  Cook, Keynan                     Park                  14.80 
  3  Stuart-Velez, Julius             Park                  13.50 
PikeView A
  1  Holbert, Nicholas                PikeView A            15.10 
  2  Void, Hawk                       PikeView A            14.50 
Princeton Middle School
  1  Sigmon, Braxton                  Princeton Middle      13.98 
Shady A
  1  Begovich, Ethan                  Shady A                  NT 
 
Event 16  Boys 200 Meter Hurdles Finals
===============================================================================
     Name                        Year School                 Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  schwitzerlette, john             Beckley Stratton      32.10 
  2  shehan, aiden                    Beckley Stratton      30.06 
  3  williams, kaden                  Beckley Stratton      31.20 
Beckley Stratton B
  1  nelson, deontay                  Beckley StrattoB         NT 
Park 
  1  Stuart-Velez, Julius             Park                  30.20 
  2  Weaver, Zach                     Park                  28.80 
PikeView A
  1  Holbert, Nicholas                PikeView A            34.90 
  2  Void, Hawk                       PikeView A            35.83 
Shady A
  1  Begovich, Ethan                  Shady A               31.04 
  2  Monet, Cole                      Shady A               28.50 
Trap HIll B
  1  Chapman, Dylan                   Trap Hill B           38.00 
  2  Gordon, Nathan                   Trap Hill B           40.00 
  3  Lucas, Paul                      Trap Hill B           44.00 
  4  Stoots, Billy                    Trap Hill B           41.00 
 
Event 18  Boys 4x100 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  Beckley Stratton  'A'                                  51.30 
     1) williams, kaden                 2) mcdowell, mykel                
     3) cadle, mike                     4) shehan, aiden                  
Park 
  1  Park  'A'                                              54.00 
     1) Cook, Keynan                    2) Cornett, Tyler                 
     3) Smallwood, Kaden                4) Edwards, Elijah                
  2  Park  'A'                                            1:08.00 
     1) Cormack, Connor                 2) Evans, Jackson                 
     3) Martin, Stanley                 4) Pettry, Andrew                 
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                      1:04.00 
     1) Void, Hawk                      2) Delp, Jacob                    
     3) Patton, Alex                    4) Young, Noah                    
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                           51.98 
     1) Gore, Anthony                   2) Trey, Taylor                   
     3) Hylton, Donavin                 4) Davis, JJ                      
  2  Princeton Middle School  'B'                              NT 
     1) Wilborn, CJ                     2) Devaughn, Marcus               
     3) Johnson, Austin                 4) Johnson, Ethan                 
  3  Princeton Middle School  'C'                              NT 
     1) Dowell, Seandre                 2) Hurte, Khamrin                 
     3) Gore, Josiah                    4) Lewis, Jayden                  
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         1:03.00 
     1) Harper, Brayden                 2) Webb, Alex                     
     3) Miller, Michael                 4) Villanaieve, Michael           
Shady B
  1  Shady B  'A'                                         1:16.00 
     1) Nuckles, Caleb                  2) Ball, Kameron                  
     3) Lugar, Ethan                    4) Johnson, Hayden                
Trap HIll B
  1  Trap Hill B  'A'                                       58.00 
     1) Wells, Owen                     2) Lambert, Hunter                
     3) Baldwin, Jared                  4) Stoots, Davy                   
  2  Trap Hill B  'A'                                     1:40.00 
     1) Beck, Pastin                    2) Lucas, Paul                    
     3) Lester, Daniel                  4) Doddrill, Logan                
 
Event 12  Boys 4x200 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  Beckley Stratton  'A'                                1:44.90 
     1) williams, kaden                 2) mcdowell, mykel                
     3) cadle, mike                     4) washington, jordan             
Collins
  1  Collins  'A'                                              NT 
     1) counts, alijha                  2) kiszka, seth                   
     3) petit, justin                   4) shelton, te-amo                
Park 
  1  Park  'A'                                            1:54.00 
     1) Austin, Caleb                   2) Burnette, Antwon               
     3) Edwards, Elijah                 4) Smallwood, Kaden               
  2  Park  'A'                                            2:08.00 
     1) Cormack, Connor                 2) Evans, Jackson                 
     3) Martin, Stanley                 4) Pettry, Andrew                 
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                      2:56.00 
     1) Delp, Jacob                     2) Morgan, Samuel                 
     3) Combs, Jordan                   4) Hardin, Cassell                
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                            1.49 
     1) Gore, Anthony                   2) Wilborn, CJ                    
     3) Trey, Taylor                    4) Johnson, Ethan                 
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         1:44.00 
     1) Massey, Austin                  2) Harper, Brayden                
     3) Monet, Cole                     4) Valentine, Isaiah              
Shady B
  1  Shady B  'A'                                         2:05.00 
     1) Nuckles, Caleb                  2) Lugar, Ethan                   
     3) Johnson, Hayden                 4) Ball, Kameron                  
St. Francis de Sales
  1  St. Francis de Sales  'A'                            2:05.00 
     1) Dargo, Justin                   2) Saffouri, Christian            
     3) Rotellini, Dominic              4) Fink, David                    
Trap HIll B
  1  Trap Hill B  'A'                                     2:42.00 
     1) Beck, Pastin                    2) Chapman, Dylan                 
     3) Lucas, Paul                     4) Workman, Dustin                
  2  Trap Hill B  'A'                                     1:58.00 
     1) Wells, Owen                     2) Lambert, Hunter                
     3) Baldwin, Jared                  4) Stoots, Davy                   
 
Event 26  Boys 4x400 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  Beckley Stratton  'A'                                5:09.00 
     1) imbing, luke                    2) cadle, mike                    
     3) pomeroy, ian                    4) washington, jordan             
Park 
  1  Park  'A'                                            4:30.00 
     1) Graham, Rodney                  2) Ramsey, Nathan                 
     3) Cornett, Tyler                  4) Hill, Noah                     
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                      4:39.00 
     1) Belcher, Joey                   2) Alvis, Nate                    
     3) Mullins, Josh                   4) Cappiello, Domenick            
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                            4.10 
     1) Cary, Matthew                   2) Devaughn, Marcus               
     3) Muncy, Issac                    4) Trey, Taylor                   
  2  Princeton Middle School  'B'                              NT 
     1) Metz, Logan                     2) Gentry, Harley                 
     3) Nowlin, Noah                    4) Johnson, Austin                
Shady A
  1  Shady A  'A'                                         4:54.00 
     1) Webb, Alex                      2) Testerman, Colton              
     3) Hefner, Keaton                  4) Villanaieve, Michael           
Trap HIll B
  1  Trap Hill B  'A'                                     8:00.00 
     1) Daniel, Solomon                 2) Chapman, Dylan                 
     3) Panossian, Dominic              4) Vest, Tanner                   
 
Event 6  Boys 4x800 Meter Relay Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  Beckley Stratton  'A'                               10:33.00 
     1) washington, jordan              2) schwitzerlette, john           
     3) howland, lance                  4) ray, kolton                    
Park 
  1  Park  'A'                                           11:00.00 
     1) Ramsey, Nathan                  2) Ricottilli, Skylar             
     3) Bare, Colton                    4) Graham, Rodney                 
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                     10:31.00 
     1) Belcher, Joey                   2) Ward, Adam                     
     3) Damewood, Gage                  4) Cappiello, Domenick            
Princeton Middle School
  1  Princeton Middle School  'A'                        11:16.00 
     1) Cary, Matthew                   2) Owens, Tyler                   
     3) Muncy, Issac                    4) Metz, Logan                    
Shady A
  1  Shady A  'A'                                        11:19.00 
     1)                                 2) Testerman, Colton              
     3) Meadows, Colton                 4) Hefner, Keaton                 
 
Event 24  Boys 4x60 Meter Shuttle Hurdle Finals
===============================================================================
     School                                                  Seed           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  Beckley Stratton  'A'                                  37.40 
     1) schwitzerlette, john            2) creasy, hezekyiah              
     3) harville, jacobe                4) sheheem, nelson                
Park 
  1  Park  'A'                                              43.00 
     1) Burnette, Antwon                2) Cook, Keynan                   
     3) Cornett, Tyler                  4) Stuart-Velez, Julius           
PikeView A
  1  PikeView A  'A'                                         1.36 
     1) Alvis, Nate                     2) Young, Noah                    
     3) Holbert, Nicholas               4) Void, Hawk                     
Shady A
  1  Shady A  'A'                                           41.40 
     1) Harper, Brayden                 2) Monet, Cole                    
     3) Begovich, Ethan                 4) Miller, Michael                
Trap HIll B
  1  Trap Hill B  'A'                                          NT 
     1) Daniel, Solomon                 2) Panossian, Dominic             
     3) Workman, Dustin                 4) Vest, Tanner                   
 
Event 28  Boys High Jump Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Beckley Stratton
  1  cadle, mike                      Beckley Stratton         NH 
  2  harville, jacobe                 Beckley Stratton         NH 
  3  mcdowell, mykel                  Beckley Stratton         NH 
Park 
  1  Austin, Caleb                    Park                     NH 
  2  Cornett, Tyler                   Park                     NH 
  3  Owens, James                     Park                     NH 
PikeView A
  1  Cappiello, Domenick              PikeView A               NH 
Shady A
  1  Massey, Austin                   Shady A                  NH 
  2  Miller, Michael                  Shady A                  NH 
  3  Testerman, Colton                Shady A                  NH 
Trap HIll B
  1  Lambert, Hunter                  Trap Hill B              NH 
 
Event 32  Boys Long Jump Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Baileysville
  1  Lester, Eric                     Baileysville             ND 
  2  Lusk, Zion                       Baileysville             ND 
Beckley Stratton
  1  lee, martay                      Beckley Stratton         ND 
  2  sheheem, nelson                  Beckley Stratton         ND 
  3  stevens, jonah                   Beckley Stratton         ND 
Beckley Stratton B
  1  robertson, treyshawn             Beckley StrattoB         ND 
Park 
  1  Cook, Keynan                     Park                     ND 
  2  Stuart-Velez, Julius             Park                     ND 
  3  Weaver, Zach                     Park                     ND 
PikeView A
  1  Alvis, Nate                      PikeView A               ND 
  2  Young, Noah                      PikeView A               ND 
Princeton Middle School
  1  Devaughn, Marcus                 Princeton Middle         ND 
  2  Kirk, William                    Princeton Middle         ND 
  3  Metz, Logan                      Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Monet, Cole                      Shady A                  ND 
  2  Villanaieve, Michael             Shady A                  ND 
  3  Webb, Alex                       Shady A                  ND 
Trap HIll B
  1  Beck, Pastin                     Trap Hill B              ND 
  2  Daniel, Solomon                  Trap Hill B              ND 
  3  Lester, Daniel                   Trap Hill B              ND 
  4  Stoots, Billy                    Trap Hill B              ND 
  5  Wells, Owen                      Trap Hill B              ND 
 
Event 34  Boys Shot Put Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Baileysville
  1  Cline, Micheal                   Baileysville             ND 
  2  White, Hunter                    Baileysville             ND 
Beckley Stratton
  1  groves, seanm                    Beckley Stratton         ND 
  2  pomeroy, ian                     Beckley Stratton         ND 
  3  shehan, aiden                    Beckley Stratton         ND 
Beckley Stratton B
  1  mitchem, joey                    Beckley StrattoB         ND 
Park 
  1  Brown, Seth                      Park                     ND 
  2  Evans, Jackson                   Park B                   ND 
  3  Harrah, Aiden                    Park                     ND 
  4  Hockett, Caleb                   Park                     ND 
  5  Reynolds, Tim                    Park B                   ND 
PikeView A
  1  Belcher, Joey                    PikeView A               ND 
  2  Mullins, Josh                    PikeView A               ND 
Princeton Middle School
  1  Edwards, Aaron                   Princeton Middle         ND 
  2  Gore, Josiah                     Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Hatfield, Noah                   Shady A                  ND 
  2  Tate, Tristan                    Shady A                  ND 
Shady B
  1  Mann, Jacob                      Shady B                  ND 
St. Francis de Sales
  1  Little, Drew                     St. Francis de S         ND 
  2  Peck, Sam                        St. Francis de S         ND 
Trap HIll B
  1  Baldwin, Jared                   Trap Hill B              ND 
  2  Richmond, William                Trap Hill B              ND 
  3  Vance, Devin                     Trap Hill B              ND 
  4  Workman, Dustin                  Trap Hill B              ND 
 
Event 36  Boys Discus Throw Finals
===============================================================================
     Name                        Year School            Seed Mark           
===============================================================================
Baileysville
  1  Cline, Micheal                   Baileysville             ND 
Beckley Stratton
  1  groves, seanm                    Beckley Stratton         ND 
  2  pomeroy, ian                     Beckley Stratton         ND 
  3  richmond, lance                  Beckley Stratton         ND 
Beckley Stratton B
  1  mitchem, joey                    Beckley StrattoB         ND 
Park 
  1  Chapman, Haven                   Park                     ND 
  2  Evans, Jackson                   Park B                   ND 
  3  Harrah, Aiden                    Park                     ND 
  4  Hockett, Caleb                   Park                     ND 
  5  Reynolds, Tim                    Park B                   ND 
PikeView A
  1  Mullins, Josh                    PikeView A               ND 
Princeton Middle School
  1  Edwards, Aaron                   Princeton Middle         ND 
  2  Gore, Josiah                     Princeton Middle         ND 
Shady A
  1  Begovich, Ethan                  Shady A                  ND 
  2  Hatfield, Noah                   Shady A                  ND 
  3  Tate, Tristan                    Shady A                  ND 
St. Francis de Sales
  1  Fink, David                      St. Francis de S         ND 
  2  Little, Drew                     St. Francis de S         ND 
  3  Peck, Sam                        St. Francis de S         ND 
  4  Rotellini, Dominic               St. Francis de S         ND 
Trap HIll B
  1  Baldwin, Jared                   Trap Hill B              ND 
  2  Richmond, William                Trap Hill B              ND 
  3  Vance, Devin                     Trap Hill B              ND  
						
						
						
						
						
						
						
					

Our goal is to help our community
by promoting fitness and
raising millions for charity.

Our Featured Races

Sign up for our Newsletter!